Drevené puzzle Disney Príšerky s.r.o. Educa 2x 25 dielov

Popis produktu

Drevené puzzle s motívom filmu Monsters Inc. (Príšerky s.r.o). Motív obrázkov je z filmu Monster university (Príšerky na univerzite), kde sa dozvedáme, ako sa vlastne hlavní hrdinovia spoznali a ako sa z nich stali slávni strašiaci malých detí. Zažívajú rôzne dobrodružstvá na tejto univerzite, kde sa učia základy dobrého strašenia. Balenie puzzle obsahuje dva obrázky, po 25 dielikov pre každý z nich. Drevené puzzle pre deti sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. 

Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Puzzle sú vyrobené z kvalitného dreva. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti. Tieto drevené puzzle pre deti sú polepené peknými, veselými obrázkami s motívom z obľúbenej rozprávky o príšerách. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov pre ľahšiu manipuláciu. Puzzle sú vhodné pre deti od 3 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 26*18 cm.

Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery26*18 cm
Rozmery balenia25*16,5*6,5 cm
Dieliky puzzle50
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.