Drevené puzzle Disney Hľadá sa Nemo Educa 2x 50 dielov od 5 rokov

Popis produktu

Detské drevené puzzle s motívom filmu Hľadá sa Nemo. Motív obrázku týchto puzzle je z filmu o rybičke Nemo, ktorá sa jedného dňa rozhodne preskúmať oceán aj z inej strany, než ho pozná z domu. Omylom sa dostane do akvária jedného zubára. No ostatné rybičky v tom akváriu mu pomôžu dostať sa späť domov. A aj keď je oceán miestami nebezpečný, Nemo zažije úžasné dobrodružstvá a spozná nových priateľov. Tieto puzzle sú polepené peknými, veselými obrázkami s motívom z obľúbenej rozprávky. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov a umožňujú ľahšiu manipuláciu. Drevené puzzle po poskladaní tvoria dva obrázky.

Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Balenie puzzle obsahuje 100 dielikov - 50 dielikov na jeden obrázok. Puzzle sú vyrobené z kvalitného dreva. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti. Drevené puzzle pre deti sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Puzzle sú vhodné pre deti od 5 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 26*18 cm. EDUCA sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy EDUCA je množstvo krásnych puzzle, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii.

puzzle EDUCA sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca EDUCA bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu EDUCA, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 5 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery26*18 cm
Rozmery balenia25*16,5*6,5 cm
Dieliky puzzle100
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.