Drevené puzzle Snehulienka a Popoluška Educa 2x 25 dielov

Popis produktu

Drevené puzzle pre deti s motívom Snehulienka a Popoluška. Motív obrázku týchto puzzle je z filmov o Snehulienke a Popoluške - obe boli obyčajné dievčatá. No stretli svojho princa, a tak z nich razom stali tie najneobyčajnejšie a všetkými obdivované dievčatá - princezné. Tieto puzzle sú polepené peknými, veselými obrázkami s motívom z obľúbenej rozprávky. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov a umožňujú ľahšiu manipuláciu. Puzzle sú vyrobené z kvalitného dreva. Balenie puzzle obsahuje 50 dielikov - 25 dielikov na jeden obrázok.

Detské drevené puzzle po poskladaní tvoria dva obrázky.  Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti.  Drevené puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Puzzle sú vhodné pre deti od 3 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 26*18 cm. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier.

V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery26*18 cm
Rozmery balenia25*16,5*6,5 cm
Dieliky puzzle50
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.