Puzzle While She Was Sleeping Educa 8000 dielov od 15 rokov

Popis produktu

Puzzle While She Was Sleeping sú puzzle od španielskeho výrobcu EDUCA s motívom obrazu z názvom Kým spala. Balenie puzzle obsahuje 8000 dielikov. Puzzle While She Was Sleeping sú vhodné od 15 do 99 rokov. Motív týchto puzzle je obraz nesúci názov Kým spala. Na obrázku je spiaca žena, ktorej sa s vlasmi hrá mladý muž, sediaci nad ňou. Tieto krásne puzzle zaručene potešia každého milovníka umenia, pretože verne zobrazujú umelecké dielo v celej jeho kráse. Dieliky puzzle sú vyrobené z kvalitného kartónu, ktorý je pevný, odolný a puzzle po poskladaní vytvoria detailný a celistvý obrázok. Veľkosť obrázka po poskladaní je 192x136 cm. Dieliky majú svoje rozmery navrhnuté tak, aby bola manipulácia s nimi čo najjednoduchšia. Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabice.

Skladanie puzzle je veľmi obľúbená činnosť, pre jednotlivca alebo pre celú rodinu, a je populárna po celom svete. Chvíle strávené s rodinou alebo priateľmi pri skladaní tisícok farebných dielikov majú svoju špecifickú atmosféru a dokážu spríjemniť nejeden dlhý, zimný večer. Puzzle sa po poskladaní dajú zafixovať lepidlom a následne dať do rámiku a zavesiť na stenu. Takto zhotovený obrázok skrášli každú izbu. EDUCA sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. Puzzle While She Was Sleeping spĺňajú bezpečnostné štandardy európskej únie, takže sú celkom bezpečné. V ponuke firmy EDUCA je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii.

S puzzle EDUCA sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca EDUCA bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu EDUCA, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

Vekod 15 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery192*136 cm
Rozmery balenia46*32*11,5 cm
Dieliky puzzle8000
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.