Scenario 3D puzzle Popoluška Educa

Popis produktu

Puzzle pre deti s motívom Popoluška. Motív týchto puzzle je obľúbená detská kreslená rozprávka o dievčine Popoluške, ktorá sa na kráľovskom plese zamiluje do princa. Ten si ju tiež všimne a spraví z nej svoju princeznú.

Balenie puzzle obsahuje jednotlivé dieliky na poskladanie do tvaru koča so záprahom koní, ktorí Popolušku odviezli na ples. Puzzle pre deti po poskladaní tvoria scenériu so zámkom, ľadovými stromami a kočom so záprahom snehobielych koní. Puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti i dospelých. Tieto puzzle sú polepené peknými, veselými obrázkami. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov pre ľahšiu manipuláciu.

Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Puzzle sú vhodné pre vekovú kategóriu od 5 rokov.

EDUCA sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy EDUCA je množstvo krásnych puzzle pre deti aj starších, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 5 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery balenia33*25*5 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.