3D puzzle Mickey Mouse Educa od 5 rokov

Popis produktu

Motív týchto 3D puzzle je obľúbená detská kreslená postavička Mickey Mouse, ktorú pozná každé dieťa aj dospelý. Balenie 3D puzzle obsahuje jednotlivé dieliky na poskladanie do tvaru farmy, stromov, traktora, sýpky a okolia a podložku s trávnatou plochou a chodníkom. Trojrozmerné puzzle pre deti po poskladaní tvoria scenériu krásnej Mickeyho farmy, na ktorej hospodári so svojimi priateľmi, a ktorú si vaše dieťa môže položiť na poličku alebo do vitrínky a ozdobiť si tak detskú izbu peknou dekoráciou.

Balenie tiež obsahuje dieliky s vyobrazením postavičiek Mickeyho, Goofyho alebo Donalda. Puzzle sú vyrobené z kvalitného a odolného materiálu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti i dospelých. Tieto krásne detské 3D puzzle sú polepené peknými, veselými farebnými obrázkami, ktoré spolu vytvárajú nádhernú trojrozmernú scénu. Jednotlivé dieliky puzzle majú väčšie rozmery pre ľahšiu manipuláciu. Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detská hra s týmito 3D puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu.

Navyše si ňou deti zdokonaľujú priestorové videnie a orientáciu. Puzzle sú vhodné pre vekovú kategóriu od 5 rokov. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre deti aj starších, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 5 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery balenia29*23*5 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.