Baby puzzle silueta Hasiči Educa 50 dielov

Popis produktu

Puzzle pre deti silueta Hasiči sú detské puzzle s motívom Hasiči. Motív týchto puzzle je obrázok hasičského auta, ktorému v kabíne sedia 3 hasiči, a na rebríku je jeden s hadicou v ruke, pripravený na akciu. Na konci rebríka v košíku stojí jeden hasič, ktorý počúva cez vysielačku inštrukcie a udáva smer jazdy. Balenie puzzle obsahuje 50 dielikov. Puzzle pre najmenšie deti po poskladaní tvoria jeden obrázok. Puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy a tak sú pre deti bezpečné. Tieto puzzle pre deti sú polepené peknými, veselými obrázkami. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov pre ľahšiu manipuláciu.

Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detská hra s týmito chlapčenskými puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Hrou s týmito puzzle pre najmenšie deti si detičky trénujú jemnú motoriku. Puzzle sú vhodné pre vekovú kategóriu od 3 rokov. Veľkosť obrázku je 42*30 cm. EDUCA sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy EDUCA je množstvo krásnych puzzle pre deti aj dospelých, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii.

puzzle EDUCA sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca EDUCA bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu EDUCA, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery42*30 cm
Rozmery balenia22*24,5*6 cm
Dieliky puzzle50
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.