Drevené puzzle Macko Pú a Tiger Educa 2x 16 dielov

Popis produktu

Detské drevené puzzle s motívom Macko Pú a Tiger. Motív obrázku týchto puzzle je z rozprávky o Mackovi Pú a jeho kamarátoch. Macko Pú je maškrtný macko, ktorý ma veľmi rád med - priamo od včiel. Kamaráti sa s inými zvieratkami z lesa, ako je tiger, prasiatko, či oslík. Spolu zažívajú rôzne dobrodružstvá. Tieto puzzle sú polepené peknými, veselými obrázkami s motívom z obľúbenej rozprávky. Balenie puzzle obsahuje 32 dielikov - 16 dielikov na jeden obrázok. Veľkosť obrázku po poskladaní je 26*18 cm.

Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov a umožňujú ľahšiu manipuláciu. Drevené puzzle po poskladaní tvoria dva obrázky. Puzzle sú vyrobené z kvalitného drevaDestké puzzle z dreva sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Puzzle sú vhodné pre deti od 3 rokovEduca sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier.

V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery26*18 cm
Rozmery balenia25*16,5*6,5 cm
Dieliky puzzle32
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.