Drevené puzzle Macko Pú Educa 2x9 dielov od 24 mes

Popis produktu

Drevené puzzle pre deti s motívom Macko Pú. Motív obrázku týchto puzzle je z rozprávky o Mackovi Pú a jeho kamarátoch. Macko Pú je maškrtný macko, ktorý ma veľmi rád med - priamo od včiel. Kamaráti sa s inými zvieratkami z lesa, ako je tiger, prasiatko či oslík. Spolu zažívajú rôzne dobrodružstvá. Detské drevené puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do škatuľky. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Puzzle sú vhodné pre deti od 24 mesiacov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 18*15 cm.

Balenie puzzle obsahuje 18 dielikov - 9 dielikov na jeden obrázok. Drevené puzzle po poskladaní tvoria dva obrázky. Puzzle sú vyrobené z kvalitného dreva. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti. Tieto puzzle sú polepené peknými, veselými obrázkami s motívom z obľúbenej rozprávky. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov a umožňujú ľahšiu manipuláciu. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii.

Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii.  S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodŠpanielsko
Rozmery18*15 cm
Rozmery balenia25*16,5*6,5 cm
Dieliky puzzle18
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.