Puzzle Dolphin Kingdom Educa 5000 dielov

Popis produktu

Puzzle pre deti a dospelých s motívom Dolphin Kingdom. Motív týchto puzzle je obrázok delfínieho kráľovstva - podmorského sveta. Na obrázku je veľmi farebný svet pod morskom hladinou, kde žijú delfíny, rôzne drobné rybky, a dno je posiate rastlinami a koralmi.

Balenie puzzle obsahuje 5000 dielikov. Puzzle po poskladaní tvoria jeden obrázok. Puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti i dospelých. Tieto puzzle pre deti i dospelých sú polepené zaujímavými obrázkami, s najrôznejšími motívmi, akými sú slávne obrazy, scenérie, fotografie zvierat či vecí, alebo filmové motívy. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov pre ľahšiu manipuláciu.

Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Puzzle sú vhodné pre vekovú kategóriu od 15 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 157*107 cm.

EDUCA sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy EDUCA je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii.

Doprava 79

Technické parametre

Vekod 15 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery157*107 cm
Rozmery balenia46*32*8,5 cm
Dieliky puzzle5000
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.