Puzzle Portofino Educa 2000 dielov

Popis produktu

Puzzle pre deti i dospelých s motívom Portofino. Motív týchto puzzle je fotografia malej talianskej rybárskej dedinky Portofino. Na obrázku je nádherná farebná radová zástavba domov, vedľa ktorý stojí kostol a v popredí je more a kotviace loďky.

Balenie puzzle obsahuje 2000 dielikov. Puzzle po poskladaní tvoria jeden obrázok. Puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti i dospelých. Tieto puzzle pre deti i dospelých sú polepené zaujímavými obrázkami, s najrôznejšími motívmi, akými sú slávne obrazy, scenérie, fotografie zvierat či vecí, alebo filmové motívy. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov pre ľahšiu manipuláciu.

Súčasťou balenia je aj špeciálne lepidlo Fix Puzzle, ktorým sa dajú puzzle pre deti i dospelých po poskladaní zafixovať a zavesiť napríklad na stenu. Obrázok je vo veľmi dobrej kvalite, krásnom prevedení, s jasnými a autentickými farbami.

Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Puzzle sú vhodné pre vekovú kategóriu od 13 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 96*68 cm.

EDUCA sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy EDUCA je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii.

Doprava nad 60 €
Technické parametre
Vekod 13 rokov
PôvodSpain
Rozmery96*68 cm
Rozmery balenia43*30*5,5 cm
Poznámka+ Adeziv pentru Puzzle Fix
Set produktovNie
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné