Giant puzzle Fairies Educa 400 dielov

Popis produktu

Giant puzzle s motívom rozprávky Fairies. Motív týchto puzzle pre deti je obľúbená rozprávka o vílach, v ktorej sa zoznamujeme s vílou Zvonilkou, ktorá je nielen veľmi šikovná, ale aj veľmi zvedavá. To sa jej neraz vypomstí a dostane sa do problémov, najmä vo svete ľudí. Ale jej priatelia jej vždy pomôžu a zachránia ju.

Balenie puzzle obsahuje 400 dielikov. Detské puzzle po poskladaní tvoria jeden obrázok. Puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti. Tieto detské puzzle sú polepené peknými, veselými obrázkami s motívom z obľúbenej rozprávky. Jednotlivé dieliky puzzle pre deti sú väčších rozmerov pre ľahšiu manipuláciu. Súčasťou balenia je aj špeciálne lepidlo, ktorým sa dajú detské puzzle po poskladaní zafixovať a zavesiť napríklad na stenu.

Giant puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Detské puzzle sú vhodné pre vekovú kategóriu od 8 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 136*48 cm.

EDUCA sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy EDUCA je množstvo krásnych puzzle pre deti aj starších, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 8 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery136*48 cm
Rozmery balenia37,3*27,2*8,5 cm
Dieliky puzzle400
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.