Drevené puzzle Disney - Cars Educa 2x 16 dielov

Popis produktu

Drevené puzzle pre deti s motívom filmu Cars​. Motív obrázkov týchto puzzle je z rozprávky Autá, v ktorej spoznávame červené pretekárske auto menom Blesk McQueen. Ten sa cestou na najväčšie preteky na svete stratí, a dostane sa do zabudnutého mestečka, v ktorom si najprv narobí problémy svojim správaním, no neskôr mu prirastie k srdcu. Tiež v ňom nachádza nových priateľov, ale aj lásku. Balenie puzzle obsahuje 32 dielikov - po 16 pre oba obrázky. Detské drevené puzzle po poskladaní tvoria dva obrázky. Puzzle sú vyrobené z kvalitného dreva. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti. 

Tieto puzzle sú polepené peknými, veselými obrázkami s motívom z obľúbenej rozprávky. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov a umožňujú ľahšiu manipuláciu. Puzzle z dreva sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Puzzle sú vhodné pre deti od 3 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 26*18 cm. EDUCA sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy EDUCA je množstvo krásnych puzzle, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii.

puzzle EDUCA sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca EDUCA bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu EDUCA, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava nad 69
Technické parametre
PôvodSpain
Rozmery26x18 cm
Set produktovNie
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné