Puzzle Mapa Max Educa 35 dielov od 24 mes

Popis produktu

Puzzle pre deti s motívom Mapa Max. Motív týchto puzzle je mapa celého sveta - zahŕňa všetky svetadiely, s naznačením výskytu konkrétnej rasy na konkrétnom území a tiež bežných živočíchov. Na tejto farebnej mape nájdeme tiež známe svetové pamiatky, ako Pyramídy v Gize, Veľký čínsky múr, či Eiffelova veža. Táto mapa je pre deti dobrým základom pre poznávanie častí Zeme. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu.

Puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti. Balenie puzzle obsahuje 35 dielikov. Puzzle po poskladaní tvoria jeden veľký obrázok. Tieto puzzle sú polepené peknými, veselými obrázkami. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov a umožňujú ľahšiu manipuláciu. Detské puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Puzzle sú vhodné pre deti od 3 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 68*48 cm. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier.

V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodŠpanielsko
Rozmery68 x 48 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.