Baby puzzle Loto Macko Pú Educa

Popis produktu

Puzzle pre deti s motívom Loto Macko Pú - Učíme sa tvary a farby. Motív týchto puzzle sú postavičky z obľúbenej rozprávky pre deti Macko Pú. Obrázky na jednotlivých dielikov majú spoločný jeden tvar - napríklad kruhové slnko, kruhový terč, kruhový balón, kruhový melón. 

Balenie puzzle obsahuje 10 dielikov. Puzzle pre najmenšie deti po poskladaní tvoria dva obrázky. Puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti i dospelých. Tieto puzzle pre deti sú polepené peknými, veselými obrázkami. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov pre ľahšiu manipuláciu.

Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Hrou s týmito puzzle pre najmenšie deti si detičky trénujú jemnú motoriku. Puzzle sú vhodné pre vekovú kategóriu od 24 mesiacov. Veľkosť obrázku je 32*22*5 cm.

EDUCA sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy EDUCA je množstvo krásnych puzzle pre deti aj dospelých, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodŠpanielsko
Rozmery32*22*5 cm
Dieliky puzzle10
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.