Puzzle Angel of death Educa 1000 dielov

Popis produktu

Puzzle pre deti alebo dospelých s motívom Angel of Death. Motív týchto puzzle je ilustrácia od španielskej umelkyne Victoria Frances, s názvom Anjel smrti. Na obrázku je blonďavá dievčina v tmavofialových šatách, ktorá v rukách drží tmavé mačiatko.

Balenie puzzle obsahuje 1000 dielikov. Puzzle po poskladaní tvoria jeden obrázok. Puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti i dospelých. Tieto puzzle pre deti i dospelých sú polepené zaujímavými obrázkami, s najrôznejšími motívmi, akými sú slávne obrazy, scenérie, fotografie zvierat či vecí, alebo filmové motívy. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov pre ľahšiu manipuláciu.

Súčasťou balenia je aj špeciálne lepidlo Fix Puzzle, ktorým sa dajú puzzle pre deti i dospelých po poskladaní zafixovať a zavesiť napríklad na stenu. Obrázok je vo veľmi dobrej kvalite, krásnom prevedení, s jasnými a autentickými farbami.

Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Puzzle sú vhodné pre vekovú kategóriu od 12 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 68*48 cm.

EDUCA sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy EDUCA je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii.

Doprava nad 69
Technické parametre
Vekod 12 rokov
PôvodSpain
Rozmery68*48 cm
Rozmery balenia37*27*5,5 cm
Dieliky puzzle1000
Poznámka+ Adeziv pentru Puzzle Fix
Set produktovNie
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné