Puzzle Profesie 16, 12, 9, 6 dielikov Educa 16, 12, 9, 6 dielov, progresívne

Popis produktu

Detské cardboard progressive puzzle s motívom Profesie. Motív týchto puzzle sú profesie - konkrétne hasič, kuchár, učiteľ a zverolekár. Deti sa naučia rozpoznávať základné rozdiely medzi profesiami. Tiež na obrázkoch vidia, ako sa vykonávajú. Balenie puzzle obsahuje 43 dielikov, po 16, 12, 9, 6 dielikov pre každý obrázok. Puzzle po poskladaní tvoria štyri obrázky. Puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti. Tieto puzzle sú polepené peknými, veselými obrázkami s motívom z obľúbenej rozprávky. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov a umožňujú ľahšiu manipuláciu.

Cardboard puzzle pre deti sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Puzzle sú vhodné pre deti od 2-3 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 16*16 cm. EDUCA sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy EDUCA je množstvo krásnych puzzle, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii.

puzzle EDUCA sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca EDUCA bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu EDUCA, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

PôvodŠpanielsko
Rozmery16*16cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.