Puzzle Disney Parade Educa 1000 dielov od 12 rokov

Popis produktu

Puzzle pre deti i dospelých s motívom Disney Parade. Motív týchto puzzle sú obľúbené Disneyho rozprávky a ich hlavní hrdinovia. Na obrázku nájdeme princezné ako Snehulienka, Mulan, Pocahontas, Popoluška, Jasmína a Aladin, a mnohé iné. Tiež zvieracích hrdinov ako Dumbo, Macko Pú a kamaráti, Lady a Tramp, Mickey Mouse, Bambi, a tiež drevený chlapček Pinocchio, či Odvážne kuriatko. Balenie puzzle obsahuje 1000 dielikov. Puzzle po poskladaní tvoria jeden obrázok. Puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti i dospelých.

Veľkosť obrázka po poskladaní je 68*48 cm. Dieliky majú svoje rozmery navrhnuté tak, aby bola manipulácia s nimi bola veľmi ľahká a jednoduchá. Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabice. Puzzle pre deti sa po poskladaní dajú zlepiť lepidlom, dať do rámika a vytvoria tak štýlový obraz. Výrobca Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. Puzzle spĺňajú bezpečnostné štandardy Európskej únie, takže sú pre deti celkom bezpečné. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu.

Puzzle sú vhodné pre vekovú kategóriu od 12 rokov. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nesmú chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý vyniká vo výrobe rôznorodých puzzle a náučných hier pre všetky vekové kategórie.

Doprava 79

Technické parametre

Vekod 12 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery68*48 cm
Rozmery balenia37*27*5,5 cm
Dieliky puzzle1000
Note+ Adeziv pentru Puzzle Fix
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.