Puzzle Disney Princess Educa 2x 48 dielov

Popis produktu

Cardboard puzzle s motívom Disney Princess. Motív týchto puzzle sú Disneyho princezné - Popoluška, a Jasmína z filmu Aladin. Obe sú zobrazené na krásnych farebných obrázkoch s motívom z filmov.

Balenie puzzle obsahuje 96 dielikov, po 48 dielikov pre oba obrázky. Puzzle po poskladaní tvoria dva obrázky. Puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti. Tieto puzzle sú polepené peknými, veselými obrázkami s motívom z obľúbenej rozprávky. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov pre ľahšiu manipuláciu.

Cardboard puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Puzzle sú vhodné pre vekovú kategóriu od 3 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 28*20 cm.

EDUCA sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy EDUCA je množstvo krásnych puzzle, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii.

Doprava 79

Technické parametre

PôvodŠpanielsko
Rozmery28*20CM
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.