Puzzle P4 ročné obdobia Educa 25, 20, 16, 12ks, prograsívne

Popis produktu

Cardboard puzzle s motívom 4 ročné obdobia. Motív týchto puzzle sú 4 ročné obdobia. Deti sa naučia rozpoznávať podľa obrázkov základné rozdiely medzi ročnými obdobiami. Obrázky zahŕňajú 4 ročné obdobia - jar, leto, jeseň, zima, vyobrazené na pekných farebných obrázkoch. Tiež zobrazujú bežné aktivity detí počas týchto období.

Balenie puzzle obsahuje 73 dielikov, po 25, 20, 16, 12 dielikov pre každý obrázok. Puzzle po poskladaní tvoria štyri obrázky. Puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti. Tieto puzzle sú polepené peknými, veselými obrázkami s motívom z obľúbenej rozprávky. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov pre ľahšiu manipuláciu.

Cardboard puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Puzzle sú vhodné pre vekovú kategóriu od 3 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 16*16 cm.

EDUCA sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy EDUCA je množstvo krásnych puzzle, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii.

Doprava 79

Technické parametre

PôvodŠpanielsko
Rozmery16*16cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.