Abrick kocky farma Écoiffier od 18 mes

Popis produktu

Stavebnica Abrick - farma je ideálnym doplnkom k väčšej stavebnici radu Abrick, no dá sa použiť aj samostatne. Balenie obsahuje jedného panáčika-farmára s fúrikom, kravičku s napájadlom, sliepočku s bidlom a plot. Stavebnica je plne kompatibilná s inými stavebnicami radu Abrick od výrobcu ÉCOIFFIER a jednotlivé dieliky sú vzájomne kombinovateľné.

Stavebnice tohto druhu sú vhodné pre všetky deti od 18 mesiacov, sú bezpečné, ľahké, farba je nestierateľná a zdraviu neškodná. Vhodné sú zvlášť na rozvoj jemnej motoriky, pozornosti, rozoznávania farieb a pod. Zároveň kreatívnym spôsobom rozvíjajú fantáziu a zaháňajú nudu - dieťa zabavia na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Vhodné sú tiež do predškolských zariadení.

Francúzska firma ÉCOIFFIER je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Výrobky v kategórii detské stavebnice nie sú tým jediným, čo táto úspešná firma vyrába.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery14*7*9 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.