Kuchynský riad Chef Cook Écoiffier v kuriatku s 12 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier obedová súprava Chef Cook je krásna a roztomilá súprava s riadikmi, ktoré sa hodia do každej detskej kuchynky. Detská výbava do kuchyne poteší každé dievčatko, ktoré chce pozvať svoje najlepšie kamarátky alebo mamičku na malý obedík do detskej izby alebo do záhradky. Obedová súprava pre deti je vyrobená z veľmi kvalitných a odolných plastových materiálov, ktoré sú zamatové a príjemné na dotyk. Použité kvalitné materiály dodržujú európske štandardy bezpečnosti hračiek a aj certifikáty kvality. Francúzsky výrobca Écoiffier je renomovaná spoločnosť so zárukou výroby kvalitných a bezpečných hračiek pre vaše malé ratolesti.

S detským riadom do kuchyne si vaše detičky užijú veľa zábavy a príjemných chvíľ a nadobudnú základné znalosti o tom, ako správne obsluhovať, stolovať a servírovať občerstvenie pre hostí. Rozmery detskej obedovej súpravy Cheef Cook sú 15,5*16*21 cm. Detská súprava s riadmi Chef Cook je prevedená v zeleno-červenej farbe a doplnená o biele bodky, vďaka ktorým pôsobí veľmi veselo a sviežo. Obedová súprava obsahuje dokopy v 12 doplnkov s riadikmi do kuchyne. Doplnky pre deti sú zabalené v krásnom a dizajnovom obale v tvare žltého kuriatka. Všetky doplnky sú krásne farebne zladené a vytvárajú tak harmonický set pre deti. 

V súprave s riadmi pre deti sa nachádzajú 2 krásne bodkované šáločky s uškom, 2 bodkované tanieriky v červenej a zelenej farbe a strieborný príbor s vidličkou a nožíkom. K detskému setu s riadmi patrí aj hrniec s pokrievkou, panvica a miska, všetky v sviežej zelenej farbe. Obedová súprava s riadmi je ideálny doplnok k detskej kuchynke alebo k servírovaciemu vozíku, s ktorou sa vaše dieťatko môže naučiť základným pravidlám vítania hostí a pohostinnosti. Detské riady do kuchyne s doplnkami sú vhodné hlavne pre všetky dievčatká od 18 mesiacov, ktoré sa chcú cítiť ako skutočné hostiteľky.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery15,5*16*21 cm
Rozmery balenia50*40*40 cm
Hmotnosť0,28 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.