Odrážadlo Maxi Abrick Écoiffier kamión s prívesom a 13 kociek fialové od 12 mes

Popis produktu

Écoiffier odrážadlo pre deti Maxi Abrick je detský kamión v krásnej fialovo-červenej farbe. Kamión na odrážanie má usmievavú milú tvár, ktorá na deti pôsobí pozitívnym dojmom. Má žltý volant, ktorým dieťa riadi svoju jazdu a cíti sa pri tom ako naozajstný šofér. Detský kamión je vybavený prívesom s kockami, ktorý sa dá odpojiť. Obsahuje 13 kusov kociek, ktoré sú uložené na vlečke s príklopom. Z kociek si deti môžu stavať všelijaké stavby a rozvíjať tak svoju fantáziu. V odpájacom prívese si dieťa môže prevážať aj iné hračky alebo rôzne iné poklady a cennosti. Detské odrážadlo je vhodné pre deti vo veku od 12 mesiacov do 36 mesiacov.

Detské odrážadlo má dokonale ergonomicky vytvarované sedadlo, pre potreby a maximálne pohodlie najmenších detí. Dieťa na autíčku sedí nielen pohodlne, ale aj bezpečne. Dieťa si jazdou na kamióne posilňuje svaly na nohách, rozvíja svoje pohyboé a motorické zručnosti. Odráža sa nohami a pridržiava sa volantu, ktorý ovláda predné kolesá. Je to úplne ideálne odrážadlo pre deti, ktoré milujú pohyb a hodiny plné zábavy. Má ľahko pohyblivé kolesá, ktoré zabezpečujú hladkú jazdu. Rozmery odrážadla pre deti sú 83*30*31 cm. Volant odrážadla má vôľu do strán 30°.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery83x30x30 cm
Rozmery balenia80*60*53 cm
Hmotnosť2,55 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.