Odrážadlo Maxi Abrick Écoiffier kamión s prívesom a 13 kociek fialové od 12 mes

Popis produktu

Écoiffier odrážadlo pre deti Maxi Abrick je detský kamión v krásnej fialovo-červenej farbe. Kamión na odrážanie má usmievavú milú tvár, ktorá na deti pôsobí pozitívnym dojmom. Má žltý volant, ktorým dieťa riadi svoju jazdu a cíti sa pri tom ako naozajstný šofér. Detský kamión je vybavený prívesom s kockami, ktorý sa dá odpojiť. Obsahuje 13 kusov kociek, ktoré sú uložené na vlečke s príklopom. Z kociek si deti môžu stavať všelijaké stavby a rozvíjať tak svoju fantáziu. V odpájacom prívese si dieťa môže prevážať aj iné hračky alebo rôzne iné poklady a cennosti. Detské odrážadlo je vhodné pre deti vo veku od 12 mesiacov do 36 mesiacov.

Detské odrážadlo má dokonale ergonomicky vytvarované sedadlo, pre potreby a maximálne pohodlie najmenších detí. Dieťa na autíčku sedí nielen pohodlne, ale aj bezpečne. Dieťa si jazdou na kamióne posilňuje svaly na nohách, rozvíja svoje pohyboé a motorické zručnosti. Odráža sa nohami a pridržiava sa volantu, ktorý ovláda predné kolesá. Je to úplne ideálne odrážadlo pre deti, ktoré milujú pohyb a hodiny plné zábavy. Má ľahko pohyblivé kolesá, ktoré zabezpečujú hladkú jazdu. Rozmery odrážadla pre deti sú 83*30*31 cm. Volant odrážadla má vôľu do strán 30°.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery83x30x30 cm
Rozmery balenia80*60*53 cm
Hmotnosť2,55 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.