Abrick kocky Barbapapa Écoiffier 50 dielov s IML potlačou od 12 mes

Popis produktu

Kocky Abrick Barbapapa od francúzskeho výrobcu ÉCOIFFIER. Jednotlivé dieliky tejto detskej stavebnice sú odliate z kvalitnej umelej hmoty a sú v krásnom pestrofarebnom prevedení. Sú veľké a deťom sa s nimi dobre manipuluje. Potlač na nich je vytlačená tzv. IML potlačou - čo je špeciálna metóda, vďaka ktorej sa farba neošúcha a kocky vyzerajú stále ako nové. V balení je 50 ks kociek. Detská stavebnica Abrick Barbapapa je kompatibilná iba s inými stavebnicami rady Abrick Barbapapa.

Detské stavebnice tohto typu sú ideálnou hračkou pre deti od 12 mesiacov. Pri hre rozvíjajú jemnú motoriku a učia sa rozoznávať farby, kreatívne uplatňujú svoju fantáziu a pestujú si priestorovú predstavivosť. Z kociek sa dajú postaviť krásne veže, domy, roboty, mosty... všetko, čo fantázia a počet kociek dovolí. Navyše hra so stavebnicou je veľká zábava, ktorá Vaše ratolesti (a možno aj Vás :) ) iste zabaví na dlhé hodiny.

Francúzska firma ÉCOIFFIER je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Výrobky v kategórii plastové stavebnice pre deti nie sú tým jediným, čo táto úspešná firma vyrába.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery50*30*26 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.