Piknikový set Écoiffier s prestieraním s 23 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Detský piknikový set je ideálnym doplnkom pre všetky dievčatká, ktoré milujú pikniky v prírode či na záhradke a chcú mať svoj vlastný piknikový set plný riadikov a dobrôt. Pikniková súprava pre deti má krásnu červenú farbu. Detský set na piknik je vyrobený z kvalitného plastu, ktorý je charakteristický vysokou odolnosťou a kvalitou. Francúzsky výrobca Écoiffier je renomovaná spoločnosť so zárukou výroby kvalitných a bezpečných hračiek pre vaše malé ratolesti. 

Detský piknikový set spĺňa európske štandardy pre kvalitu a bezpečnosť hračiek pre deti. Detská sada na piknik je určená hlavne pre dievčatká od 18 mesiacov. Obsahuje 23 doplnkov, ktoré spríjemnia a uľahčia každý piknik v prírode či záhradke. Rozmery detského piknikového setu pre deti sú 18*18*29 cm. Piknikový set pre deti je zabalený v priehľadnom plastovom obale, v ktorom sú naukladané všetky krásne doplnky na piknik. Súčasťou výbavy detského piknikového setu sú tanieriky, príbor, poháriky a plech na pečenie.

Okrem základného riadiku na piknik sa v piknikovom košíku nachádzajú aj potraviny ako pečené kuriatko, bageta, koláčiky, paradajky, kečup, ovocie, vajíčka a zmrzlina. Detský piknikový set je ideálny nielen na popoludňajší výlet a piknik v prírode, aj do každej detskej kuchynky. Detská pikniková súprava plná dobrôt bude krásnym doplnkom na každom popoludňajšom pikniku, ktorý si vaša malá princezná môže užiť so svojimi kamarátkami. S detským piknikovým setom sa vaše dieťatko učí pohostinnosti, ale aj správnemu stolovaniu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery18*18*29 cm
Rozmery balenia60*40*30 cm
Hmotnosť0,63 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.