Bábika Nursery Écoiffier s čelenkou 32 cm od 18 mes

Popis produktu

ÉCOIFFIER detská bábika Nursery s čelenkou je vysoká 32 cm. Bábika pre deti je oblečená v rozkošnom dvojdielnom komplete s bodkovanou košieľkoučervenými nohavicami s červenou čelenkou s mašličkou. Bábika je vhodná pre deti už od 18 mesiacov. Je dodávaná v praktickom priehľadnom batohu, takže si ju môže dieťa vziať všade so sebou a neušpiní sa. Bábika má mäkké telíčko a rozkošný výraz tváre. Je vyrobená z kvalitných a zdravotne nezávadných plastových materiálov. Bábika sa dá prezliekať, a zvládne to každé dieťa od 18 mesiacov.

Hra dieťaťa s bábikou rozvíja kognitívne, motorické schopnosti a samostatnosť. Dievčatá sa hrajú na mamičku. Deti radi predstierajú že ich bábika je ozajstná. Kŕmia ju, kúpu, uspávajú. Na vlastnej bábike sa učia ako ju obliekať a vyzliekať, čo potom praktizujú aj sami na sebe. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. Je to úžasný spôsob ako pripraviť dieťa na príchod súrodenca.

Prostredníctvom držania, kŕmenia a hry s detskou bábikou deti napodobňujú dospelých a učia sa ako dávať lásku ostatným. Bábika má mäkké telíčko, ktoré deti radi objímajú. Určite si získa srdce každej malej princeznej. Hra s bábikou patrí medzi najobľúbenejšie detské hry. Deti sa radi starajú o svoju bábiku. Dá sa k nej dokúpiť množstvo doplnkov, aby bola starostlivosť o bábiku dokonalou.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery32 cm
Celková výška32 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.