Odrážadlo traktor Écoiffier s prívesom a setom do piesku zelené od 18 mes

Popis produktu

ÉCOIFFIER detské odrážadlo v tvare traktora s prívesom má krásne prevedenie zelenej a červenej farby. Súčasťou detského traktora je príves, ktorý poslúži na prevážanie hračiek alebo iného nákladu detí. Príves autíčka sa dá odpojiť a volantom sa dá točiť. V prívese je set do piesku s vedrom, krhlou, hrabľami, lopatkou, pohárikmi. Dieťa sa môže s touto skvelou hračkou zahrať aj v piesku. Odrážadlo pre deti je dlhé 87 cm aj s prívesom a vysoké 32 cm. Sedadlo je dostatočne široké aby sa dieťaťu pohodlne sedelo. Dieťa si vyvíja pohybové schopnosti a motorické zručnosť. Je vhodné pre deti od 12 do 36 mesiacov.  

Detské odrážadlo ÉCOIFFIER je vyrobené z odolných a kvalitných plastových materiálov, ktoré vášmu dieťaťu poslúžia dlhý čas. Má ergonomicky tvarované sedadlo, ktoré zaručuje, že sa dieťa ani po dlhšom čase neunaví. Dieťa je od 12 mesiacov samostatné a pomocou detkého odrážadla sa  posúva dopredu. Pod sedadlom odrážadla má dieťa úložný priestor na hračky. Je to kvalitný a obľúbený výrobok, ktorý je vhodný pre malých chlapcov. Detské odrážadlo má veľký vplyv pri fyzickom vývine dieťaťa, pretože pomáha posilňovať svalstvo na nohách a koordináciu pohybov.

ÉCOIFFIER je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. ÉCOIFFIER spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky ÉCOIFFIER vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky ÉCOIFFIER s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery87*32*32 cm
Celková výška32 cm
Rozmery balenia87*32*32 cm
Hmotnosť3,02 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.