Stavebnica Abrick Écoiffier vysokozdvižný vozík, 7 dielov od 18 mes

Popis produktu

Detská stavebnica Abrick - vysokozdvižný vozík je určená pre všetkých malých chlapcov! Set obsahuje jeden krásny veľký vysokozdvižný vozík s pohyblivými vidlicami a kolesami, figúrku šoféra zdviháku, náklad na prepravu a rôzne iné. 7 dielikov tejto detskej stavebnice je vyrobených z kvalitného plastu bez ostrých hrán a sú kombinovateľné s dielikmi iných stavebníc Écoiffier Abrick. Dieliky sú primerane veľké, ľahko sa skladajú a zároveň sa ľahko rozkladajú. 

Stavebnice tohto druhu sú vhodné pre všetky deti od 18 mesiacov, sú bezpečné, ľahké, farba je nestierateľná a zdraviu neškodná. Vhodné sú zvlášť na rozvoj jemnej motoriky, pozornosti, rozoznávania farieb. Zároveň kreatívnym spôsobom rozvíjajú fantáziu a zaháňajú nudu - dieťa zabavia na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Vhodné sú tiež do predškolských zariadení.

Rozmery stavebnice sú 31,5*11,5*11 cm. Ideálna ako doplnok k iným stavebniciam radu Abrick, no dá sa použiť aj samostatne. Francúzska firma Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Výrobky v kategórii detské stavebnice nie sú tým jediným, čo táto úspešná firma vyrába.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery21,5*11,5*11 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.