Stavebnica Abrick Écoiffier traktor s prívesom od 18 mes

Product description

Detská stavebnica Abrick - traktor s vlečkou je určená pre všetkých malých farmárov! V sete sa nachádza jeden traktor, jeden samostatný príves, z ktorého sa dá vyklopiť náklad, šoféra, fúrik a rôzne iné. 14 farebných dielikov tejto detskej stavebnice je vyrobených z kvalitného plastu bez ostrých hrán a sú kombinovateľné s dielikmi iných stavebníc ÉCOIFFIER Abrick. Dieliky sú primerane veľké, ľahko sa skladajú a zároveň sa ľahko rozkladajú. Rozmery stavebnice sú 27*11*11 cm.

Stavebnice tohto druhu sú vhodné pre všetky deti od 18 mesiacov, sú bezpečné, ľahké, farba je nestierateľná a zdraviu neškodná. Vhodné sú zvlášť na rozvoj jemnej motoriky, pozornosti, rozoznávania farieb a pod. Zároveň kreatívnym spôsobom rozvíjajú fantáziu a zaháňajú nudu - dieťa zabavia na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Vhodné sú tiež do predškolských zariadení.

Francúzska firma ÉCOIFFIER je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Výrobky v kategórii detské stavebnice nie sú tým jediným, čo táto úspešná firma vyrába.

Doprava 79

Technical parameters

Chlapec/Dievčachlapec
AgeOd 18 mesiacov
OriginFrancúzsko
Size27*11*11 cm
Package size60*40*18 cm
Weight0,23 kg
Set produktovNo
loader  Loading sets...

Reviews

loader  Loading reviews...
 Didn't find all the product information? Contact us.

Question about the product

Fields with * are required