Stavebnica Abrick Écoiffier stavbári so žeriavom, 86 dielov od 18 mes

Popis produktu

Detská stavebnica Abrick - stavebný set so žeriavom je určená pre všetkých malých stavbárov! Stavenisko obsahuje všetko, čo k takému prostrediu patrí. Krásny veľký žeriav, miešačka, rôzne stavbárske autíčka, dopravné značky a podobne. 86 dielikov tejto detskej stavebnice je vyrobených z kvalitného plastu bez ostrých hrán a sú kombinovateľné s dielikmi iných stavebníc Écoiffier Abrick

Stavebnice tohto druhu sú vhodné pre všetky deti od 18 mesiacov, sú bezpečné, ľahké, farba je nestierateľná a zdraviu neškodná. Vhodné sú zvlášť na rozvoj jemnej motoriky, pozornosti, rozoznávania farieb a pod. Zároveň kreatívnym spôsobom rozvíjajú fantáziu a zaháňajú nudu - dieťa zabavia na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Vhodné sú tiež do predškolských zariadení.

Dieliky detskej stavebnice sa ľahko skladajú a zároveň ľahko rozkladajú. Rozmery stavebnice sú 80*55*55 cm. Francúzska firma Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Výrobky v kategórii detské stavebnice nie sú tým jediným, čo táto úspešná firma vyrába.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery80*55*55 cm
Rozmery balenia80*60*42 cm
Hmotnosť1,78 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.