Stavebnica Abrick Écoiffier sladký domček v kufríku od 18 mes

Popis produktu

Detská stavebnica Abrick - dievčenský domček je určená pre všetky dievčatá! Krásny, dvojposchodový a plne vybavený domček obsahuje, okrem vybavenia, autíčko, dve figúrky, psíka, rastliny a rôzne iné. Všetky farebné dieliky tejto detskej stavebnice je vyrobených z kvalitného plastu bez ostrých hrán a sú kombinovateľné s dielikmi iných stavebníc ÉCOIFFIER Abrick. Dieliky sú primerane veľké, ľahko sa skladajú a zároveň sa ľahko rozkladajú. Rozmery stavebnice sú 32,5*19,5*29*5 cm.

Stavebnice tohto druhu sú vhodné pre všetky deti od 18 mesiacov, sú bezpečné, ľahké, farba je nestierateľná a zdraviu neškodná. Vhodné sú zvlášť na rozvoj jemnej motoriky, pozornosti, rozoznávania farieb a pod. Zároveň kreatívnym spôsobom rozvíjajú fantáziu a zaháňajú nudu - dieťa zabavia na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Vhodné sú tiež do predškolských zariadení.

Francúzska firma ÉCOIFFIER je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Výrobky v kategórii detské stavebnice nie sú tým jediným, čo táto úspešná firma vyrába.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery32,5*19,5*29,5 cm
Rozmery balenia80*30*36 cm
Hmotnosť1,53 kg
Set produktovNie
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné