Abrick farma Écoiffier s traktorom, 33 ks v kufríku od 18 mes

Popis produktu

Detská stavebnica Abrick - farma je určená pre všetkých malých farmárov či farmárky! Na farme sa nachádza všetko, čo k takému prostrediu patrí. Farma so senníkom (ktorá je vlastne praktickým kufríkom a môže zložená slúžiť na uskladnenie kociek), figúrky farmárov, krásne zvieratká (koník, prasiatko, sliepočka), veľký traktor s vyklápacou vlečkou, fúrik, kanvicu na mlieko a rôzne iné. 33 farebných dielikov tejto detskej stavebnice je vyrobených z kvalitného plastu bez ostrých hrán a sú kombinovateľné s dielikmi iných stavebníc ÉCOIFFIER Abrick. Dieliky sú primerane veľké, ľahko sa skladajú a zároveň sa ľahko rozkladajú. Rozmery stavebnice sú 33*20*30 cm.

Stavebnice tohto druhu sú vhodné pre všetky deti od 18 mesiacov, sú bezpečné, ľahké, farba je nestierateľná a zdraviu neškodná. Vhodné sú zvlášť na rozvoj jemnej motoriky, pozornosti, rozoznávania farieb a pod. Zároveň kreatívnym spôsobom rozvíjajú fantáziu a zaháňajú nudu - dieťa zabavia na dlhé hodiny, či už sa hrá samo alebo s kamarátmi. Vhodné sú tiež do predškolských zariadení.

Francúzska firma ÉCOIFFIER je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Výrobky v kategórii detské stavebnice nie sú tým jediným, čo táto úspešná firma vyrába.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery33x20x30 cm
Rozmery balenia80*30*36 cm
Hmotnosť1,52 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.