Prebaľovací stolík Écoiffier s kúpelňou a poličkou Nursery a 8 doplnkov od 18 mes

Popis produktu

ÉCOIFFIER prebaľovací stolík Nursery je krásna hračka vhodná pre dievčatá od 18 mesiacov. Dievčenský prebaľovací stolík má v sebe kúpeľňu s vaničkou a nočníkom pre bábiku a tiež poličku na odloženie vecí v spodnej časti. Prebaľovací stôl na hranie je ladený v nežných ružových odtieňoch, prichádza v balení s 8 doplnkami, bábika nie je súčasťou. Hračka je vynikajúci darček pre  dievčatká, ktoré sa rady starajú o svoje bábiky ako naozajstné mamičky. Set pre bábiku je úžasná hračka, pretože deti sa s ním môžu hrať na niekoľko spôsobov. V kúpeľni svoje bábätko umyjú, na prebaľovacom stolíku prebalia a oblečú, na poličku pod stolíkom si uložia nevyhnutné doplnky, ktoré sú súčasťou balenia.

Stolík pre bábiky s doplnkami je pekná hračka, ktorá upúta každé dievčatko, ale má aj iný, o niečo dôležitejší význam. Je totiž veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia, jazykové a komunikačné schopnosti. Učia sa ako obliekať a vyzliekať bábiky, ako sa o ne starať, rozvíja sa jemná motorika. Rastú nielen fyzicky, ale aj mentálne a to práve vďaka hračkám simulujúcim život dospelých.

ÉCOIFFIER je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. ÉCOIFFIER spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky ÉCOIFFIER vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky ÉCOIFFIER s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Set je bez váhy.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery56*34*51 cm
Celková výška51 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné