Prebaľovací stolík pre bábiku Écoiffier so stoličkou, bábikou a 13 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Nursery prebaľovací stolík pre bábiku od francúzskeho výrobcu Écoiffier je krásne opatrovateľské centrum, ktoré poteší všetky dievčatá od 18 mesiacov. Stolík na prebaľovanie bábiky, jedálenská stolička na kŕmenie, vanička so  sprchou a mnoho ďalších doplnkov vytvárajú spolu úžasnú multifunkčnú hračku, s ktorou sa deti dokážau zabaviť dlhé hodiny. Prebaľovací stolík s jedálenskou stoličkou na kŕmenie bábiky  je zladený v jemných odtieňoch ružovej a fialovej farby. Dievčenská súprava pre hru s bábikou je kvalitná hračka od francúzskeho výrobcu Écoiffier.  Nohy stola sú oblé, podobne aj všetky ostatné hrany tejto nadčasovej hračky majú oblé hrany, a tak je hra detí maximálne bezpečná. Rozmery stolíka na prebaľovanie a kŕmenie Nursery sú 78,5*57*46 cm.

Je to unikátny set hračiek na zabezpečenie dokonalého pocitu z hry s bábikou. Súčasťou prebaľovacieho setu je aj bábika, ktorá je dlhá 37 cm. Pri hre s bábikou deti nielen napodobňujú dospelých, čo má priaznivý vplyv pre ich mentálny vývoj, ale tiež sa stávajú viac samostatnými. Hra dieťaťa s bábikou rozvíja kognitívne, motorické schopnosti a samostatnosť. Deti radi predstierajú že ich bábika je ozajstná. Kŕmia ju, kúpu, uspávajú. Na vlastnej bábike sa učia ako ju obliekať a vyzliekať, čo potom praktizujú aj sami na sebe. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností.

Écoiffier je francúzsky výrobca kvalitných detských hračiek. Plasty sú kvalitné, odolné a zároveň ľahké a jemné pre detské rúčky. Hračky Écoiffier spĺňajú najvyššie európske kritériá, preto sú vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Stolík na prebaľovanie s jedálenskou stoličkou na kolieskach a 13 doplnkami ponúka všetko, čo dieťa na hru s bábikou potrebuje. Každá malá princezná bude túto jedinečnú hračku milovať.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery78,5*57*46 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.