Kočík pre bábiku Nursery Écoiffier hlboký obojstranný od 18 mes

Popis produktu

Kočík pre bábiku Nursery Écoiffier je krásny darček pre každé malé dievčatko od 18 mesiacov, ktoré sa rado hráva s bábikami a túži po vlastnom kočíku. Stabilný plastový kočík s hlbokým dnom je vysoký 51 cm, vyznačuje sa nízkou váhou a poskytne dievčatkám dostatok priestoru pre pohodlné uloženie bábiky. Štýlový kočík nadchne každé dievčatko pravým francúzskym dizajnom a farebným vyhotovením. Tento multifunkčný kočík môžu malé mamičky používať ako letný kočík alebo plný kočík, a to jednoduchým prehodením striešky. Do kočíka sa zmestí bábika s výškou 32 cm.

Hranie sa s bábikami je krásna hra, ktorú obľubujú všetky malé dievčatká. Okrem zábavy však poskytuje aj veľa možností na rast a rozvoj dieťaťa. Starostlivosťou o bábiku ako o vlastné dieťatko sa dievčatá približujú svetu dospelých, skúšajú, čo život mamičky prináša. Keď sa s bábikou rozprávajú, rozvíjajú sa ich komunikačné a jazykové schopnosti, fantázia a kreativita. Hra s detským kočíkom a bábikou u detí rozvíja pohybové zručnosti a motoriku, učí ich zodpovednosti.

Kočík pre bábiky má celkové rozmery 45*32*51 cm. Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky a spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery45*32*51 cm
Celková výška51 cm
Rozmery balenia80*60*33 cm
Hmotnosť0,99 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.