Cukrársky set Hello Kitty Écoiffier na pečenie so 17 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier cukrársky set na pečenie je pekná sada plastových pomôcok na pečenie zákuskov vhodná pre dievčatá od 18 mesiacov. V balení nájdete spolu 17 nevyhnutných potrieb pre každú malú cukrárku či pekárku, napríklad misku, vajíčka, múku, mlieko, cukor, formičky na vyrezávanie a podobne. Motív Hello Kitty sa bude páčiť každému dievčatku, všetky doplnky umožňujú naozaj realistické pečenie zákuskov a podnecujú fantáziu detí.

Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Rastú nielen fyzicky, ale aj mentálne. Ďalej sa prostredníctvom súpravy na pečenie rozvíja aj jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Je to ideálny darček pre všetky dievčatká, ktoré rady vymýšľajú a vytvárajú nové veci, motív mačičky zabezpečí, že súprava bude aj skvelým doplnkom do dievčenskej detskej izby.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery30*30*12 cm
Rozmery balenia60*40*20 cm
Hmotnosť0,34 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.