Veľká čajová súprava Hello Kitty Écoiffier s 33 doplnkami, ružovo-červená

Popis produktu

ÉCOIFFIER čajový set Hello Kitty je splneným snom každého malého dievčatka, ktoré túži mať svoju vlastnú štýlovú čajovú súpravu a spraviť pre svoje kamarátky alebo mamičku príjemné posedenie pri čaji. Detská čajová sada je navrhnutá v štýle svetoznámej a veľmi obľúbenej roztomilej mačičky Hello Kitty, ktorú zbožňujú dievčatká po celom svete. Čajový set Hello Kitty pre deti je vyrobený z kvalitných a na dotyk veľmi príjemných materiálov, ktoré sú zároveň vysoko odolné a bezpečné pre všetky detičky od 18 mesiacov. Detská čajová súprava v motíve Hello Kitty je tvorená až 33 štýlovými doplnkami, ktoré by rozhodne nemali chýbať v žiadnej detskej kuchynke. Čajová sada je vhodná nielen do každej detskej kuchynky, ale aj na každú detskú oslavu.

Čajová súprava Hello Kitty je ideálna najmä pre dievčatká od 18 mesiacov a vďaka svojmu veselému dizajnu si s čajovou súpravou užijú veľké množstvo zábavy. Francúzsky výrobca ÉCOIFFIER je renomovaná spoločnosť so zárukou výroby kvalitných  a bezpečných hračiek pre vaše malé ratolesti. Detská čajová súprava Hello Kitty pre deti je ladená vo svetloružovej a krásnej červenej farbe, ktoré spolu vytvárajú krásnu a dievčenskú farebnú kombináciu. Všetky riadiky, ktoré sú súčasťou súpravy Hello Kitty, sú zdobené obrázkami tejto roztomilej mačičky, vďaka čomu pôsobí ich celkový dizajn nielen moderne a elegantne, ale aj hravo a veselo.

Detská sada Hello Kitty obsahuje 4 tanieriky v štvorcovom tvare, sadu príborov, ktorý tvoria 4 vidličky4 nožíky a 4 čajové lyžičky, červené poháriky na nápoj, malá nádobka na mlieko alebo smotanu, 4 krásne šálky s uškom a podšálkou, malá a šikovná cukornička a nakoniec aj nádherný červený čajník na prípravu toho najlepšieho čaju. S detským čajovým setom Hello Kitty sa vaša malá princezná bude cítiť ako skutočná hostiteľka. Zároveň môže vaše dievčatko vďaka čajovej súprave nadobudnúť základné skúsenosti a znalosti týkajúce sa správneho stolovania, obsluhovania hostí či servírovania občerstvenia. Produkt dodržiava prísne európske štandardy kvality a bezpečnosti. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery45*30*13 cm
Rozmery balenia60*40*20 cm
Hmotnosť0,37 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.