Ružová čajová súprava Écoiffier veľká Hello Kitty 33 ks

Popis produktu

ÉCOIFFIER čajová súprava Hello Kitty je splneným snom každého malého dievčatka, ktoré túži mať svoju vlastnú štýlovú čajovú súpravu a spraviť pre svoje kamarátky alebo mamičku príjemné posedenie pri čaji. Detská čajová sada je navrhnutá v štýle svetoznámej a veľmi obľúbenej roztomilej mačičky Hello Kitty, ktorú zbožňujú dievčatká po celom svete. Čajový set Hello Kitty pre deti je vyrobený z kvalitných a na dotyk veľmi príjemných materiálov, ktoré sú zároveň vysoko odolné a bezpečné pre všetky detičky od 18 mesiacov. Detská čajová súprava v motíve Hello Kitty je tvorená až 33 štýlovými doplnkami, ktoré by rozhodne nemali chýbať v žiadnej detskej kuchynke.

Čajová sada je vhodná nielen do každej detskej kuchynky, ale aj na každú detskú oslavu. Čajová súprava Hello Kitty je ideálna najmä pre dievčatká od 18 mesiacov a vďaka svojmu veselému dizajnu si s čajovou súpravou užijú veľké množstvo zábavy. Francúzska spoločnosť ÉCOIFFIER je kvalitný výrobca hračiek pre deti, ktoré vaše malé ratolesti určite potešia. Detská čajová súprava Hello Kitty pre deti je prevedená vo svetloružovej a tmavoružovej farbe, ktoré spolu vytvárajú krásnu a dievčenskú kombináciu. Všetky riadiky, ktoré sú súčasťou súpravy Hello Kitty, sú zdobené obrázkami tejto roztomilej mačičky, vďaka čomu pôsobí ich celkový dizajn nielen moderne a elegantne, ale aj hravo a veselo.

Detská sada Hello Kitty obsahuje 4 tanieriky v štvorcovom tvare, sadu príborov, ktorý tvoria 4 vidličky, 4 nožíky a 4 čajové lyžičky, ružové poháriky na nápoj, malá nádobka na mlieko alebo smotanu, 4 krásne šálky s uškom a podšálkou, malá a šikovná cukornička a nakoniec aj nádherný tmavoružový čajník na prípravu toho najlepšieho čaju. S detským čajovým setom Hello Kitty sa vaša malá princezná bude cítiť ako skutočná hostiteľka. Zároveň môže vaše dievčatko vďaka čajovej súprave nadobudnúť základné skúsenosti a znalosti týkajúce sa správneho stolovania, obsluhovania hostí či servírovania občerstvenia. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery45*30*13 cm
Rozmery balenia60*40*20 cm
Hmotnosť0,37 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.