Pracovná rudla Mecanique Écoiffier s 20 doplnkami

Popis produktu

ÉCOIFFIER detská pracovná rudla Mecanique je skvelá a praktická hračka pre malého chlapčeka, ktorý s nadšením pozoruje dospelých pri práci a rád ich pri hre napodobňuje. Vozík je ľahký a má dve kolesá, ktoré sa ľahko otáčajú. Dve rúčky, ktoré sú príjemné na dotyk robia z tohto vozíka skutočné mobilné zariadenie s kutilským náradím a dieťa si to tak môže jednoducho brať so sebou. Rudla disponuje aj boxom na náradie, v ktorom je až 20 kusov rôznych pracovných pomôcok.

Skrutkovač, kladivko, skrutky, matice, nadstavce, kombinačky či francúzsky kľúč. Malý kutil si môže montovať, skrutkovať, zapojiť fantáziu a za pomoci náradia vytvárať ľubovoľné tvary. Celý vozík, vrátane náradia, je vyrobený z kvalitných a odolných plastov, ktoré dlho vydržia a sú príjemné na dotyk. Je prevedený v peknej červenej a žltej farbe, ktoré dodávajú vozíku sviežosť a hravosť. Doplnený je o striebornú farbu a rudla tak vyzerá ako skutočná. Nemusí si na nej nosiť len box s náradím ale aj čokoľvek iné.

Náradie je vytvarované presne pre malé detské rúčky, takže ho dieťa bude vedieť správne uchopiť a hrať sa s ním. Pri výrobe sa kládol dôraz aj na bezpečnosť a preto sú všetky hrany zaoblené. Takáto hra podporuje u detí tvorivosť a zlepší im jemnú motoriku a manuálnu zručnosť. Naučia sa rozoznávať náradie a jeho praktické využitie. Hračka je vyrobená francúzskym výrobcom ÉCOIFFIER, ktorý spĺňa najprísnejšie európske štandardy. Je vhodná pre deti vo veku 2 rokov. Jej rozmery sú 29,5*29,5*56,5 cm.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery30*27*57 cm
Celková výška57 cm
Rozmery balenia80*60*40 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,87 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.