Pracovná dielňa Mecanique Écoiffier s mechanickou vŕtačkou a 40 doplnkami

Popis produktu

ÉCOIFFIER detská pracovná dielňa Mecanique je dokonalá hračka pre malých chlapcov, ktorých baví tvoriť a hrať sa s pracovným náradím. Celá dielnička, vrátane jej doplnkov je vyrobená z kvalitných plastov, ktoré sú odolné a veľa vydržia. Zároveň sú príjemné na dotyk a šetrné k zdraviu. Pracovná dielnička bola vyrobená so zreteľom na bezpečnosť pri hre a preto sú všetky tvary zaoblené. Prevedená je v krásnych červeno žltých a čiernych farbách. Dielnička stojí na štyroch robustných nohách, ktoré sú medzi sebou spojené priečkou, ktorá obsahuje tri nádobky na náradie. Stolík je tak pevný a stabilný.

Detská pracovná dielňa je bohato vybavená náradím, ktoré je neodmysliteľnou súčasťou každej dielne. Toto náradie je vytvarované tak, aby presne zapasovalo do detskej rúčky a dieťa ho tak vedelo správne uchopiť a hrať sa s ním. Medzi touto bohatou výbavou je náradie ako kladivko, kombinačky, skrutkovač, doštičky či rôzne skrutky. Na ľavej strane pracovnej plochy je držiak na mechanickú vŕtačku, ktorá sa ovláda stláčaním tlačidla. Na pravej strane je malý zverák, kde si môže prichytiť svoje dielka. Môže skrutkovať, vymýšľať rôzne tvary a dávať im podobu za pomoci pracovného náradia. Vycibrí si tak jemnú motoriku a manuálnu zručnosť, ktorá je v dospelosti veľmi dôležitá. Na pravej strane sa nachádza aj trojposchodová polička na odkladanie skrutiek. Malý kutil ma tak všetko vždy po ruke. Spolu dielnička obsahuje až 40 doplnkov.

Detská pracovná dielňa Mecanique je krásna a detailne prepracovaná hračka od francúzskej spoločnosti ÉCOIFFIER, ktorá je garantom najvyššej kvality. Dielnička je nádherným doplnkom do detskej izby. Je kompaktná a v prípade potreby sa ľahko schová. Rozmery dielne sú 46*37,5*74cm. Dieťa si s ňou užije hromadu zábavy. Môže tvoriť, naplno zapojiť fantáziu, vymýšľať rôzne tvary. Tie si môže predkresliť na tabuli, ktorá je z druhej strany trojposchodovej poličky na pracovnej ploche. Pri takejto hre sa veľa naučí. Získa vedomosti o rôznych druhoch náradia a bude vedieť rozoznať ich účel. Do hry môže prizvať aj kamarátov a budovať si tak sociálne cítenie. Dielnička je vhodná pre chlapcov vo veku od 2 rokov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery46*37,5*74 cm
Celková výška74 cm
Rozmery balenia80*40*50 cm
Hmotnosť2,24 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.