Pracovná dielňa Mecanique Écoiffier s mechanickou vŕtačkou, prilbou a 25 doplnkam

Popis produktu

ÉCOIFFIER detská pracovná dielňa Mecanique je detailne prepracovaná a krásna hračka, ideálna pre malých chlapcov, ktorí radi napodobňujú svojich otcov a s nadšením sa hrajú s pracovným náradím. Prevedená je v krásne farebnej kombinácii červenej a žltej. Vyvolá tak dojem skutočnej pracovnej pomôcky. Dielnička, vrátane všetkých doplnkov, je vyrobená z kvalitných plastov, ktoré sú veľmi odolné a veľa vydržia. Zároveň sú prijemné na dotyk a šetrné k pokožke. Vyrobená bola s dôrazom na bezpečnosť, a preto sú všetky zaoblené, aby sa dieťa mohlo bezstarostne zabávať. Pracovné náradie je ergonomicky riešené tak, aby presne zapasovalo do rúčky malého kutila a on ho tak mohol správne uchopiť a pracovať s ním.

Dielnička stojí na štyroch nohách, ktoré sú robustné a spolu spojené, takže stolík je pevný a stabilný. Medzi nimi sa v zákryte nachádza polička rozdelená na priečky, kde si môže malý kutil odložiť potrebné náradie, ktoré je neodmysliteľnou súčasťou každej dielne. Dielnička má bohatú výbavu, medzi ktorú patrí napríklad kladivko, kombinačky či francúzsky kľúč. Nechýba ani mechanická vŕtačka, ktorá sa ovláda jednoduchým stláčaním tlačidla. Spolu obsahuje dielňa až 25 doplnkov. Pracovná plocha je prispôsobená na hru s náradím. V strede sa nachádzajú malé dierky, do ktorých sa dajú zamontovať skrutky. Pred nimi stojí malý zverák, ktorý sa nastavuje otáčaním a malý kutil si v ňom môže pridržať svoje dielka. Na ľavej strane je stĺpik, na ktorého vrchu je odložená pracovná helma, takže dieťa bude mať pocit, že je naozajstným domácim kutilom.

Rovnako tak sa na ňom nachádza mechanická vŕtačka, takže bude mať všetko vždy po ruke. Detská pracovná dielňa Mecanique je komplexná a nádherne spravená hračka od francúzskeho výrobcu ÉCOIFFIER, ktorý je zárukou najvyššej kvality. Dielnička je krásnym doplnkom do detskej izby. Je kompaktná a ľahko sa v prípade potreby schová. Rozmery dielne sú 44,5*31,5*74 cm. Vhodná je pre deti vo veku od 2 rokov. S touto hrou sa môžu deti zabávať dlhé hodiny. Vycibria si popritom jemnú motoriku a manuálnu zručnosť, ktorá je v neskoršom veku veľmi dôležitá. Naplno môžu zapojiť svoju fantáziu a vmýšľať rôzne tvary, ktoré spravia za pomoci pracovného náradia. Do hry môžu prizvať aj kamarátov a budovať si tak zmysel pre spoluprácu a sociálne cítenie. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery44,5*31,*74 cm
Rozmery balenia80*60*37 cm
Hmotnosť1,94 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.