Rudla Écoiffier s náradím a helmou Mecanique a 13 doplnkami

Popis produktu

ÉCOIFFIER detská rudla s náradím Mecanique je prepracovaná a praktická hračka pre malého kutila, ktorý sa rád hra s náradím a tvorí nové veci. Rudla stojí na dvoch kolesách, ktoré sa ľahko otáčajú a preto sa ľahko prenáša. Kutil si ju tak môže brať všade so sebou. Celá rudla, vrátane všetkých doplnkov, je vyrobená z kvalitného a odolného plastu, ktorý dlho vydrží a je príjemne zamatový na dotyk. Rúčka na ťahanie je pre malé dieťa ľahko uchopiteľná.

Doplnky sú tvorené pracovným náradím, ktoré je vytvarované pre malú detskú ručičku a dieťa ho tak bude vedieť správne uchopiť a hrať sa s ním. Rudla má aj odkladací box, kde si môže dieťa nosiť hračky, alebo si tam schová náradie, ktoré je tvorené kladivkom, skrutkami, doštičkami na montovanie, maticami, kombinačkami, skrutkovačom, francúzskym kľúčom a dokonca aj helmou, s ktorou sa dieťa bude cítiť ako skutočný domáci kutil.

Všetko je prevedené v peknej žltej a červenej farebnej kombinácii, ktorá pôsobí veľmi sviežo a hravo. Dieťa si môže ľubovoľne pomocou nástrojov vytvárať rôzne tvary a rozvíjať tak svoju fantáziu, jemnú motoriku a manuálnu zručnosť, ktorá je u detí veľmi dôležitá. Hračka je z dielne francúzskej spoločnosti ÉCOIFFIER, ktorá spĺňa najprísnejšie európske štandardy. Vhodná je pre deti vo veku od 2 rokov. V prípade potreby sa dá ľahko schovať. Jej rozmery sú 29,5*26,5*56,5 cm.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery29,5*26,5*56,5 cm
Rozmery balenia29,5*26,5*56,5 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné