Pracovná dielňa Mecanique Tool Set Trolley Écoiffier na vozíku s 31 doplnkami od 24 mes

Popis produktu

Écoiffier pracovná dielňa Mecanique na vozíku Tool Set Trolley je krásna hračka pre malých chlapcov, ktorí sa radi hrajú na malých kutilov. Celá dielňa pre chlapcov vrátane všetkých doplnkov je vyrobená z kvalitných plastov, ktoré sú zamatové na dotyk a zároveň veľmi odolné, takže veľa vydržia. Prevedená je v červenej a čiernej farebnej kombinácii so striebornými doplnkami, takže vyzerá ako skutočná pracovná pomôcka.

Dvojposchodová dielnička pre deti je na vozíku so štyrmi kolesami, takže je ľahko prenosná a malý kutil si ju môže zobrať všade so sebou. Spodné poschodie slúži ako úložisko na potrebné náradie, ktoré je neodmysliteľnou súčasťou každej dielne. Náradie obsahuje okrem skrutiek a matíc aj kladivko, skrutkovač, vŕtačku či francúzsky kľúč. Spolu obsahuje detská dielňa 31 doplnkov. Vrchné poschodie slúži ako pracovná plocha. Na nej môže malý kutil naplno využiť svoju tvorivosť. Nájde tam aj malý zverák na pridržanie svojho diela.

Nielenže sa pri tejto činnosti dobre zabaví, ale aj získa manuálnu zručnosť a zlepší si jemnú motoriku, ktorá je v neskoršom veku veľmi dôležitá. Detská pracovná dielňa Mecanique Tool Set Trolley je krásna, komplexná a detailne prepracovaná hračka od francúzskeho výrobcu Écoiffier, takže spĺňa najprísnejšie európske štandardy. Rozmery dielničky sú 43*31*45 cm. Vhodný je pre deti vo veku od 2 rokov. Všetky nástroje sú ergonomicky riešené tak, aby ich vedelo dieťa presne uchopiť a narábať s nimi.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery43*31*45 cm
Rozmery balenia80*40*50 cm
Hmotnosť1,68 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.