Opatrovateľské centrum pre bábiku Nursery Écoiffier so stolom, kočíkom a autosedačkou s 15 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier opatrovateľské centrum Nursery s bábikou má spolu až 15 úžasných doplnkov. Je to set pomôcok pre dokonalú hru s bábikou. Opatrovateľské centrum pre deti sa skladá z postieľky s jedálenským pultom, pultom na prebaľovanie a umývadlom. Tento doplnok je vybavený doplnkami ako fľaša na mlieko, milý modrý tanierik so žltou lyžičkou a detskou výživou. Nad postieľkou je krásny kolotoč na uspávanie bábiky. Má veľmi pekný a realistický dizajn. Detská postieľka pre bábiku je v bielo-modrej farebnej kombinácii s ružovými doplnkami a peknými obrázkami kačičky a kuriatka. Ďalším kusom setu je detský kočiarik s hlbokou vaničkou pre bábiku. Je prevedený tiež z bielo-modro-ružovej farebnej kombinácii na kolieskach.

Strieška kočíka sa dá prehadzovať.  Deti majú radi kočíkovanie bábik, napodobňujú pri tom dospelých. Je to skvelá forma hry pre najmenších. Ďalším kusom setu je autosedačka pre bábikuochranným pásom, ako ozajstná, aby bábika nevypadla keď ju bude dieťa prenášať. Toto balenie obsahuje aj bábiku, ktorá rozmerovo sedí do každého doplnku tohto opatrovateľského setu. V ňom je aj vanička na kúpanie bábiky. Hra s bábikou je s týmto jedinečným opatrovateľským centrom geniálna, a ponúka veľké množstvo druhou hry. Rozmery kočiarika sú 50*33*37 cm, autosedačky 17*30*36 cm, jedálenského a prebaľovacieho stolíka 56*52*52 cm a vanička na kúpanie bábiky má rozmery: 09*20*32 cm.

Toto jedinečné opatrovateľské centrum pre deti je vhodné pre deti už od 18 mesiacov. Starostlivosť o bábiku je súčasť hry s bábikou, kedy deti napodobňujú svojich rodičov. Hra dieťaťa s bábikou rozvíja kognitívne, motorické schopnosti a samostatnosť. Deti radi predstierajú že ich bábika je ozajstná. Kŕmia ju, kúpu, uspávajú. Na vlastnej bábike sa učia ako ju obliekať a vyzliekať, čo potom praktizujú aj sami na sebe. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. Écoiffier je francúzsky výrobca kvalitných detských hračiek. Plasty sú kvalitné, odolné a zároveň ľahké a jemné pre detské rúčky.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery52*33*48 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.