Kocky Abrick Écoiffier 130 ks v dóze od 18 mes

Popis produktu

Kocky Abrick od francúzskeho výrobcu ÉCOIFFIER. Jednotlivé dieliky tejto detskej stavebnice sú odliate z kvalitnej umelej hmoty a sú v krásnom pestrofarebnom prevedení. Sú pomerne veľké a deťom sa s nimi ľahko manipuluje. Kocky pre deti sú uložené v praktickej uzatvárateľnej dóze, takže nezaberú veľa miesta. Navyše veko dózy je špeciálne tvarované a môže tak byť použité ako základy pre stavanie. V balení je 130 ks kociek. Detská stavebnica Abrick je kompatibilná so všetkými inými stavebnicami rady Abrick a tak si z viacerých sád môžete vyrobiť jednu obrovskú.

Detské stavebnice tohto typu sú ideálnou hračkou pre deti od 18 mesiacov. Pri hre rozvíjajú jemnú motoriku a učia sa rozoznávať farby, kreatívne uplatňujú svoju fantáziu a pestujú si priestorovú predstavivosť. Z kociek sa dajú postaviť krásne veže, domy, autá, roboty,... všetko, čo fantázia a počet kociek dovolí. Navyše hra so stavebnicou je veľká zábava, ktorá Vaše ratolesti (a možno aj Vás :) ) iste zabaví na dlhé hodiny.

Francúzska firma ÉCOIFFIER je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Výrobky v kategórii plastové stavebnice pre deti nie sú tým jediným, čo táto úspešná firma vyrába.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery39*25.5*19cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.