Obedová súprava Barbapapa Écoiffier s 18 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier detská obedová sada Barbapapa je krásna a moderná detská obedová súprava, ktorá rozžiari každú detskú kuchynku. Detská súprava s riadmi je vhodná pre všetky detičky, ktoré chcú mať vlastnú obedovú sadu. Obedová súprava je vyrobená z kvalitných a odolných plastových materiálov, ktoré sú príjemné na dotyk a ktoré dlho vydržia. Detská súprava s riadikmi obsahuje celkom 18 krásnych doplnkov, ktoré túži mať vo svojej detskej kuchynke každé dieťa. Doplnky sú veľmi moderné a sú takmer na nerozoznanie od originálov. 

Francúzska spoločnosť Écoiffier je kvalitný výrobca hračiek pre deti, ktoré vaše malé ratolesti určite potešia. Detská obedová súprava s riadmi a doplnkami spĺňa všetky európske štandardy bezpečnosti a certifikáty kvality hračiek. Rozmery detskej obedovej súpravy aj s doplnkami pre deti sú 36*28*7 cm. Detská obedová súprava je prevedená v ružovo-oranžových farbách, vďaka ktorým pôsobí veľmi veselo a sviežo. Detské riadiky sú doplnené o veselé a vtipné obrázky postavičiek Barbapapa

Detská sada s riadmi pre deti obsahuje 4 ružové tanieriky, ktoré majú moderný štvorcový tvar, 4 oranžové poháriky bez uška, sada príborov v bielej farbe, ktorú tvoria 4 vidličky a 4 nožíky. Súčasťou detského setu s riadmi  je aj žltý hrniec s pokrievkou, ktorý je ozdobený milými obrázkami zeleniny. Vďaka detskému setu s riadmi Barbapapa sa vaše detičky môžu naučiť, ako správne stolovať a používať detský príbor. Detská súprava riadu s doplnkami je vhodná hlavne pre dievčatká od 18 mesiacov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery36*28*7 cm
Rozmery balenia60*40*20 cm
Hmotnosť0,29 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.