Čajový set Barbapapa Écoiffier so zákuskami so 16 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier čajová súprava Barbapapa je krásna a roztomilá súprava s riadmi, ktoré sa hodia do každej detskej kuchynky. Detská čajová sada poteší každé malé dievčatko, ktoré chce pripraviť pre svoje najlepšie kamarátky príjemné popoludňajšie posedenie pri čajíku. Čajová súprava pre deti je vyrobená z veľmi kvalitných plastových materiálov, ktoré sú zamatové a príjemné na dotyk. Použité kvalitné materiály dodržujú európske štandardy bezpečnosti hračiek a aj certifikáty kvality. 

Francúzsky výrobca Écoiffier je renomovaná spoločnosť so zárukou výroby kvalitných a bezpečných hračiek pre vaše malé ratolesti. S detským čajovým setom si vaše detičky užijú veľa zábavy a príjemných chvíľ a nadobudnú základné znalosti o tom, ako správne obsluhovať a starať sa o hostí. Detský čajový set Barbapapa je prevedený v krásnej jemnej ružovej farbe, ktorá je kombinovaná spolu s fialovou. Čajová súprava obsahuje dokopy 16 kusov doplnkov, s ktorými si vaša malá princezná môže vykúzliť dokonalé čajové posedenie. Každý kus riadu z čajovej súpravy je doplnený o milé a veselé obrázky postavičiek Barbapapa.

V čajovej súprave pre deti sa nachádzajú 4 šáločky s uškom, moderný a veľký čajník, malá cukornička s fialovým vrchnáčikom, 4 čajové lyžičky, 1 tanierik v modernom a elegantnom štvorcovom tvare a 3 malé zákusky v hnedej, červenej a zelenej farbe, ktoré nepochybne patria k príjemnému posedeniu pri čaji. Všetky doplnky sú krásne farebne zladené a vytvárajú tak harmonický čajový set pre deti. Detská čajová sada je vhodná pre všetky dievčatká od 18 mesiacov, ktoré sa chcú cítiť ako skutočné hostiteľky. Rozmery čajového setu pre deti sú 32*20*12 cm.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery32*20*12 cm
Rozmery balenia60*40*20 cm
Hmotnosť0,29 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.