Obedová súprava riadu Barbapapa Écoiffier veľká so sušičkou riadu s 40 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier detská obedová súprava Barbapapa je krásna a moderná detská obedová súprava, ktorá rozžiari každú detskú kuchynku. Detská súprava s riadmi je vhodná pre všetky detičky, ktoré radi pomáhajú pri umývaní a odkladaní riadu a chcú mať vlastný set s riadmi aj so sušičkou. Obedový set riadmi a s odkvapkávačom na riad je vyrobený z kvalitných a odolných plastových materiálov, ktoré sú príjemné na dotyk a ktoré dlho vydržia. Detská súprava s riadikmi obsahuje celkom až 40 krásnych doplnkov, ktoré túži mať vo svojej detskej kuchynke každé dieťa. Doplnky sú veľmi moderné a sú takmer na nerozoznanie od originálov.

Francúzska spoločnosť Écoiffier je kvalitný výrobca hračiek pre deti, ktoré vaše malé ratolesti určite potešia. Detská sušička na riad aj s doplnkami spĺňa všetky európske štandardy bezpečnosti a certifikáty kvality hračiek. Rozmery detskej obedovej súpravy aj s doplnkami pre deti sú 35*45*22 cm. Detská obedová súprava riadu s doplnkami je vhodná hlavne pre dievčatká od 18 mesiacovDetská sušička na riad je bielej farby a krásne ladí so zvyškom doplnkom. Je vyrobená z kvalitného materiálu, naukladané riadiky z nej nepadajú a dá sa jednoducho zložiť a znova rozložiť. 

Doplnky k detskej sušičke na riad tvorí sada detských obedových riadikov, ktorá obsahuje 4 fialové tanieriky, ktoré majú moderný štvorcový tvar, 4 oranžové poháriky bez uška, 4 šálky v ružovej farbe aj s malým zeleným tanierikom pod šálku, sada príborov v oranžovej farbe, ktorú tvoria 4 vidličky, 4 nožíky a 4 malé čajové lyžičky. Súčasťou detského setu s riadmi a sušičkou je aj žltý hrniec, krásny ružový čajník, malá cukornička, malá ružová konvička a soľnička s koreničkou. Riadik pre deti je obohatený o roztomilé a veselé obrázky postavičiek Barbapapa. Detská sušička riadu je vhodným doplnkom do kuchyne a dá sa pohodlne umiestniť na kuchynskú linku k drezu. Vďaka spoločnému umývaniu riadu vytvárate u detí odmalička zmysel pre poriadok a čistotu a zároveň ich učíte správnemu stolovaniu a používaniu kuchynského riadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery35*45*22 cm
Rozmery balenia60*40*30 cm
Hmotnosť0,61 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.