Prenosný zelovoc a kvetinárstvo Super Shop Écoiffier 4 ročné obdobia

Popis produktu

ÉCOIFFIER detský prenosný zelovoc a kvetinárstvo Super Shop 4 ročné obdobia je pekná, moderná a komplexne vybavená hračka. Je veľmi praktická a ideálne sa hodí pre dievčatká, ktoré milujú kvetinky a radi sledujú predavačov pri práci a pri hre ich potom napodobňujú. Celý je prevedený vo veľmi sviežich a hravých farbách, ktoré pekne ozdobia detskú izbičku. Ide o zeleno žltú farebnú kombináciu so strieborným pultom na tovar. Vyrobený je z veľmi kvalitných plastov, ktoré sú príjemné na dotyk, no pritom sú aj odolné a dlho vydržia.

Stojí na dvoch kolieskach, ktoré sa ľahko kotúľajú, a preto sa s ním malá kvetinárka môže jednoducho presúvať. Tovar v regáloch je umiestnený tak, aby z neho pri pohybe ovocie a zelenina napadala. Stolík je pevný a stabilný. Tento obchodík pozostáva z dvoch poschodí. Spodné podlažie slúži na odloženie nákupného košíka s rúčkou, ktorú vie dieťa ľahko uchopiť, pretože je presne vytvarované pre malú detskú ručičku. Na vrchu je priestor pre tovar. Je v zaoblenom tvare polkruhu poskytuje dostatok miesta. Na oboch stranách sú kvetináče s kvietkami uchytené k stĺpikom nádherného okienka so zelenou strieškou. V tejto časti dieťa nájde paradajky, jahody, papriku ale aj šalátovú uhorku.

Spolu obsahuje až 29 doplnkov. Ku všetkému je aj cenovka. Je to kvalitný výrobok z dielne francúzskeho výrobcu ÉCOIFFIER, ktorý dodržiava najvyššie európske kritéria. Obchodík bol vyrobený s veľkým dôrazom na bezpečnosť, preto sú všetky hrany zaoblené. Vzadu je rúčka, ktorá je ergonomicky vytvarovaná tak, aby ju vedelo dieťa s ľahkosťou uchopiť a preto môže vozík jednoducho ťahať za sebou, alebo tlačiť dopredu. Dieťa sa pri takejto hre veľmi dobre zabaví, môže sa hrať s kamarátkou, jedna bude predavačka a druhá kupujúca. Deti si pri takejto budujú sociálne cítenia, navyše sa naučia rozoznávať dôležité prvky potravy ako je ovocie a zelenina. Vhodné pre deti vo veku od 2 rokov. Rozmery 52*31*66 cm.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery52*31*66 cm
Celková výška66 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaoranžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.