Stánok Bubble Shop Écoiffier so zeleninou, kvietkami, nákupným vozíkom a 29 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier detský stánok so zeleninou a kvietkami Bubble Shop je krásna hračka pre deti, ktoré sa rady hrajú na predavačov, ktorých pri nákupoch v obchodoch obdivujú a pri hre ich rady napodobňujú. Je vyrobený z kvalitného a veľmi odolného plastu, ktorý je pevný a dlho vydrží. Zároveň je príjemný na dotyk a šetrný k pokožke. Stánok pre deti pozostáva z dvoch poschodí. Horné poschodie je priestor, kde sa predáva zelenina. Je v zaoblenom pol kruhu a obsahuje 4 priečinky, ktoré sú prehĺbené, a preto z nich nič nevypadne. Sú tam paradajky, paprika a mnoho iného. Spolu stánok obsahuje až 29 doplnkov.

Všetky potraviny sú prevedené v naozajstných farbách a majú zaoblené tvary. Tejto hornej ploche dominuje nádherná vitrínka, ktorá má krásnu ružovú striešku. Na jej stĺpoch sa nachádza cenník za tovar. Po stranách tejto plochy sa nachádzajú kvetináče s prekrásnymi kvietkami. V dolnom priestore detského obchodu si môže dieťa uložiť svoje hračky alebo krásny ružový priesvitný nákupný košík, ktorý si môže nosiť na naozajstné nákupy alebo len tak, na prechádzku. Súčasťou stánku je aj nákupný vozík v sviežich farbách, ktorý sa jednoducho presúva. Vozík stojí na dvoch kolieskach, napriek tomu je však stabilný a pevný. Kolesá sa ľahko otáčajú a preto je mu umožnený jednoduchý presun z miesta na miesto. 

Celý stánok sa nesie v hravých a sviežich farbách. Ide o kombináciu oranžovej, ružovej a zelenej farby. Takýto stánok veľmi pekne ozdobí detskú izbu. Vhodný je pre deti vo veku od 18 mesiacov. Deti si pri hre s kamarátmi na predavača a zákazníka rozvíjajú komunikačné schopnosti. Popritom sa výborne zabavia a naučia sa aj počty. Rozmery stánku so zeleninou sú 52*33*65 cm. Vyrobený bol francúzskou spoločnosťou Écoiffier, ktorá má dlhoročnú tradíciu a je garanciou vysokej európskej kvality. Vhodný je pre deti vo veku od 18 mesiacov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery52*33*65 cm
Celková výška65 cm
Rozmery balenia80*60*37 cm
Hmotnosť2,37 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.